Illusion Rooms Vilniuje

Illusion Rooms Vilniuje

Surenkite originalią šventę pačiame Vilniaus centre! Apsilankymas „Illusion Rooms“ ir uždara laisvalaikio erdvė tikrai patenkins visų lūkesčius!

Iliuzijų kambarysApsilankymo iliuzijos kambariuose, lažinkitės, kuriam iš šventės dalyvių nepavyks greitai rasti išėjimo iš didžiausio veidrodžių labirinto Lietuvoje, įrodykite, kad galite pasipriešinti traukos jėgai „Anti-Gravitacijos kambaryje“, pamatykite savo kūno pokyčius kreivų veidrodžių galerijoje ir „Dydžio kambaryje“, surenkite vakarėlį „Disco“ kambaryje, keliaukite kojas ir galvą susukančioje, begalinėje „Velnio tunelio“ erdvėje, „Apverstame bute“ įtikinkite jaunikį, kad jo gyvenimas tikrai apsivers aukštyn kojomis ištarus lemtingąjį TAIP. Jūsų laukia šie ir dar daugybė kitų iliuzijos meno sukuriamų pojūčių!

Galioja įprastinės apsilankymo kainos.

Apsilankymo laikas „Illusions Rooms“ yra neribojamas.

O kad šventė būtų išties nepamirštama, „Illusion Rooms“ paruošė specialius pasiūlymus:

 

1 pasiūlymas

Iliuzija– ekskursija iliuzijos kambariuose;

– 2 valandų uždaros „Illusion Rooms“ laisvalaikio erdvės nuoma pačiame Vilniaus centre – Gedimino pr. 2A. Čia galėsite pasidalinti dienos įspūdžiais, pasimėgauti maistu ar gėrimais.

Kaina: 100 €

Šventėje dalyvauja iki 10 žmonių. Kiekvienas papildomas žmogus 8 €

 

2 pasiūlymas

– ekskursija iliuzijos kambariuose;

– profesionali 1 valandos trukmės fotosesija iliuzijos kambariuose;

– 2 valandų uždaros „Illusion Rooms“laisvalaikio erdvės nuoma pačiame Vilniaus centre – Gedimino pr. 2A. Čia galėsite pasidalinti dienos įspūdžiais, pasimėgauti maistu ar gėrimais.

Kaina: 150 €

Šventėje dalyvauja iki 10 žmonių. Kiekvienas papildomas žmogus 8 €

 

3 pasiūlymas

Bernvakario idėjos– ekskursija iliuzijos kambariuose;

– 3 valandų uždaros „Illusion Rooms“ laisvalaikio erdvės nuoma pačiame Vilniaus centre – Gedimino pr. 2A. Čia galėsite pasidalinti dienos įspūdžiais, pasimėgauti maistu ar gėrimais.

– mūsų draugai sako, kad nuotykių niekada negana ir siūlo bernvakarį pratęsti virtualios realybės pramogomis. Uždaroje „Illusion Rooms“ laisvalaikio erdvėje šventės dalyvių laukia 2h* neužmirštamų įspūdžių, daug juoko ir kitų, tik teigiamų, emocijų su moderniausiais rinkoje virtualios realybės įrenginiais. Profesionalų komanda ne tik padės susipažinti su virtualia realybe, bet kartu atskleis Jūsų šventei pritaikytų, pačių naujausių žaidimų subtilybes.

* pramogų laiką galima pratęsti už papildomą mokestį

Kaina: 195 €

 

Šventėje dalyvauja iki 10 žmonių. Kiekvienas papildomas žmogus 8 €

„Illusion Rooms“ kaimynai DON SIMON ir SUSHI STOP kviečia šventę paskaninti gardžiomis, tikromis itališkomis picomis ar spalvingais, sveikais, šviežiais, pagal autentiškus japonų receptus gaminamais sushi. Mergvakarį ar bernvakarį švenčiantiems uždaroje „Illusion Rooms“ laisvalaikio erdvėje, DON SIMON IR SUSHI STOP suteikia 8% nuolaidą, kai užsakymo suma didesnė nei 80€. DON SIMON ir SUSHI STOP yra įsikūrę šalia „Illusion Rooms“, todėl uždaroje „Illusion Rooms“ laisvalaikio erdvėje galėsite mėgautis ypač šviežiu ir šiltu maistu! Kad maistas būtų patiektas laiku, jis užsakomas prieš ekskursiją iliuzijos kambariuose.

Iliuzijų kambario galerija:

Daugiau informacijos:

Tel. nr. 8 672 52910,

El. paštas rezervacija@illusions.lt

www.illusions.lt