Bernvakario Programa Vilniuje – Laipiojimas Uolomis

Bernvakario Programa Vilniuje – Laipiojimas Uolomis

Meskit būsimam jaunikiui tikrą vertikalų iššūkį! Laipiojimas – sparčiai ir Lietuvoje populiarėjanti sporto šaka, reikalaujanti sumanumo, fizinių jėgų ir ištvermės bei vikrumo. Šio užsiėmimo tikslas – pasiekti 4.5 metro aukščio sienos viršų lipant įvairiomis trasomis. Skamba paprastai? Toli gražu! Trasos yra paties įvairiausio sudėtingumo – kai kurias užlips net pernelyg dažnai nepakylantys nuo sofos, o kai kurios pareikalaus neįtikėtinų pastangų.

Bernvakariams siūlome 1.5 val. programą, kurios metu susipažinsite su laipiojimu, išmėginsite savo jėgas ir vikrumą, rungsitės tarpusavyje įvairiose rungtyse!

ROCK ON laipiojimo salėje galite išbandyti bouldering’ą – tai viena iš laipiojimo atšakų, kai lipama “žema” siena be virvės ar kitos papildomos įrangos. Laipiotojų saugumą užtikriną įrengti apsauginiai čiužiniai. Pradėti laipioti visai paprasta – nereikia brangios įrangos, užtenka laipiojimo batelių, kuriuos galite išsinuomoti salėje. Trasos salėje yra sužymėtos įvairiomis spalvomis pagal sudėtingumą, todėl bus paprasta atrasti savo gebėjimus atitinkančias trasas net užsukus pirmą kartą.

Išbandykit jėgas laipiojimo salėje – pamankštinsit ne tik kūną, bet ir protą, ir be galo smagiai praleisite laiką.

Kaina – €15 dalyviui (ne mažiau, kaip 5 dalyviai)

Trukmė – 1.5 val.

Įskaičiuota – intruktoriaus vedama programa, laipiojimo bateliai. Yra galimybė nemokamai užsirezervuoti atskirą kambariuką užkandžiams.

Rezervuokite renginį:

+37062739146

Pasiteirauti
Užsklausa sėkmingai išsiųsta