Pabėgimo Kambariai Vilniuje – Bernvakario Pramoga

Pabėgimo Kambariai Vilniuje – Bernvakario Pramoga

Žinoma, geriausi ir tinkamiausi pabėgimo kambariai Vilniuje bernvakario proga yra HotRoom. Tačiau vasaros metu, o ypač savaitgaliais jie dažniausiai būna pilnai rezervuoti bernvakarių ir mergvakarių šventėjų. Jeigu norite užsirezervuoti laiką savo šventei – siūlome tą padaryti kuo anksčiau. O nespėjusiems pateikiame TOP 3 kitus galvosūkių kambarius bernvakario proga.

Užkoduota pabėgimo kambarys Vilniuje 

Rezervacija ir informacija +37062739146
Kaina  €40 – 2-6 dalyviams, €50 – 7 dalyviams
Adresas Naugarduko g. 91-321, Vilnius
Trukmė Iki 60 minučių
Dalyvių skaičius 2-7 (rekomenduojama 4

Galvosūkių kambarys su unikaliomis ir tikrai pamąstyti priverčiančiomis užduotimis. Kambario lokacija yra šiek tiek už miesto centro, tad visada rasite, kur pasistatyti automobilį. Jūsų tikslas – per 60 minučių išspręsti pabėgimo kambaryje esančią galvosūkių seką ir rasti finalinį raktą.

Galvosūkių kambarys Vilniuje – Duck Out

Rezervacija ir informacija +37062739146
Kaina €10/žmogui
Adresas Švitrigailos g. 11F, Vilnius
Trukmė Iki 60 minučių
Dalyvių skaičius 3-5 dalyviai

Ar teko girdėti apie paslaptingąją karo bazę Nevados dykumoje kodiniu pavadinimu „Area 51“? Duck out pabėgimo kambarys jus nukels būtent ten! Jūs su komanda – įsilaužėliai, nelegaliai pakliuvę į bazę ir turite 60 minučių rasti visus reikiamus atsakymus. Ar sugebėsite tai padaryti?

Fobijų ir siaubo kambarys – Phobia Hole

Rezervacija ir informacija +37062739146
Kaina €50/komandai
Adresas Etmonų g. 3, Vilnius
Trukmė Iki 60 minučių
Dalyvių skaičius 2-5 (rekomenduojama 2)

Bernvakariui trūksta aštrių pojūčių? Tuomet dalyviams siūlome pažvelgti joms tiesiai į akis! Kiekvieno žmogaus baimės yra skirtingos, o Phobia Hole buvo kurtas remiantis natūraliomis žmonių baimėmis. Kambario aplinka ir garsai suderinti taip, jog sukurtų tinkamą siaubo atmosferą. Kambarys įsikūręs tiesiai po baru „Etmonų Špunka“, tad po pabėgimo tai galėtų būti puikus pratęsimas!

Rezervuokite ekskursiją:

+37062739146

Pasiteirauti
Užsklausa sėkmingai išsiųsta