Pabėgimo Kambariai Vilniuje

Pabėgimo Kambariai Vilniuje

Galvosūkių kambarys VilniujeDaugelio girdėti, bet reto išbandyti, pakankamai nauji pabėgimo kambariai yra puikiai tinkantys bernvakario šventimui. Galvosūkių kambarys įtrauks kiekvieną bernvakario dalyvį ir patikrins jūsų komandinio darbo efektyvumą. Kaip galimą spręsti iš pavadinimo, atėjus į šį kambarį tikslas ir pagrindinė užduotis yra pabėgti iš jo. Galbūt skamba keistokai, mokėti pinigus už tai, kad Jus užrakintų į kambarį ir bandytumėte iš jo pabėgti, tačiau patikėkite, pramoga yra verta kiekvieno sumokamo cento už ją. Kviečiame išbandyti pabėgimo kambarius Vilniuje!

Visų pabėgimo kambarių trukmė ~60 minučių, tačiau jūsų tikslas – kuo greičiau ištrūkti iš užrakinto kambario.

Kviečiame išsirinkti jums labiausiai tinkantį galvosūkių kambarį Vilniuje:

UŽKODUOTA. Galvosūkių kambarys įsikūręs šiek tiek tolėliau nuo centro, tačiau šiame kambaryje niekada neturėsite bėdų su parkingu. Unikalūs galvosūkiai reikalaujantys komandinio darbo visada pasiruošę išbandyti jūsų komandos tvirtumą.

Kaina AKCIJA! €40/komandai
Adresas Naugarduko g. 91, Vilnius. 321 kabinetas.
Dalyvių skaičius 2-7 bernvakario šventėjai

Užkoduota Galerija:

NEPABEXIT. Šie galvosūkių kambariai įsikūrę visai šalia upės, tad puikiai tinka po arba prieš bernvakario pramogas Neries upėje (baidarės, plaukiojimas laivais). Įtraukiantys galvosūkiai, didesnės komandos (iki 10 žmonių) paskirstymas į 2 kambarius laukia jūsų šiame kambaryje!

Kaina €40/komandai
Adresas A. Goštauto g. 8, Vilnius.
Dalyvių skaičius Viename kambaryje – 3-5 dalyviai, dviejuose – 6-10 dalyvių

nepabEXIT galerija:

 

Mystery House. Itin kruopščiai ir kokybiškai įrengtas pabėgimo kambarys – Pašto apiplėšimas laukia visų bernvakario šventėjų! Kambaryje rasite unikalių ir įdomių galvosūkių, kurie tikrai atims iš jūsų tirpstantį laiką.

Kaina €50/komandai
Adresas A. Jakšto g. 9, Vilnius. (įėjimas brome)
Dalyvių skaičius Kambaryje telpa 2-4 dalyviai

Mystery House galerija:

Taigi, išsirinkite jums labiausiai patikusį ir pagal dalyvių skaičių tinkantį pabėgimo kambarį ir išbandykite bernvakario dalyvių komandinį darbą bei jaunikio pasiruošimą šeimyniniam gyvenimui!

Daugiau pabėgimo kambarių Vilniuje rasite – http://pabegimokambariai.lt