Šaudymas tikrais koviniais ginklais Vilniuje

Šaudymas tikrais koviniais ginklais Vilniuje

Šaudymas Vilniuje

Bernvakario metu siūlome išbandyti įdomią ir įspūdžių kupiną pramogą – šaudymą tikrais koviniais ginklais tam skirtoje teritorijoje. Kartu su savo draugais galėsite išbandyti šaudymą iš kovinių ginklų įvairiomis kūno padėtimis – gulint, stovint ir klūpint.

Elgtis su šaunamuoju ginklu Jus pamokins patyrę instuktoriai, ne vienerius metus treniravęsi su koviniais ginklais. Laikant ginklą rankose, užlieja adrenalino pliūpsnis, tačiau išmokti juo naudotis nėra sudėtinga.

Siūlome išsirinkti iš mūsų siūlomų paketų:

  1. Pistoletų paketas. Kiekvienas dalyvis išmoks naudotis koviniu ginklu, taip pat išbandys kovinį šaudymą iš kelių kūno padėčių (gulint, klūpint, stovint). Bus naudojami šie ginklai – Glock 17, Glock 17+RONI (kalibras 9×19) mossberg (kalibras 12 cal), .45 ACP revolveris arba Tommy-gun.
Kaina €55/žmogui
Grupės dydis Minimali grupė – 6 asmenys
Trukmė 2-3 valandos
Šovinių skaičius Po 60 šovinių dalyviui

2.Pistoletų ir ilgųjų ginklų paketas. Išmoksite naudotis koviniu ginklu, išbandysite kovinį šaudymą iš kelių padėčių (stovint, klūpint, gulint ir iš 100 m su optika į monetą!). Naudojami ginklai – Glock 17, Glock 17+RONI (kalibras 9×19), mossberg (kalibras 12 cal), .45 ACP revolveris arba Tommy gun, VZ-58 arba AR-15 (kalibras REM 223), AK-47 arba SKS (kalibras 7.62×39).

Kaina €85/žmogui
Grupės dydis Minimali grupė – 6 asmenys
Trukmė 2-3 valandos
Šovinių skaičius Po 95 šovinių dalyviui

Šaudymą koviniais ginklais organizuoja VKSK Saugi Sostinė.

Šaudymo koviniais ginklais galerija:

Rezervuokite renginį:

+37062739146

Pasiteirauti
Užsklausa sėkmingai išsiųsta