Bernvakario pramoga Vilniuje – Ekskursija po požeminį Vilnių

Bernvakario pramoga Vilniuje – Ekskursija po požeminį Vilnių

Ar kada nors pagalvojote kas slepiasi po Vilniaus gatvėmis? Ten slypi milžiniškas požeminis pasaulis, su tuneliais, kurie išsidėstę po gatvėmis, miškais, parkais ir kitomis mums įprastomis vietomis. Ir jūs turite progą kartu su savo draugais patyrinėti kas slypi Vilniaus požemiuose!

Bernvakaris VilniujeMes padėsime jums susipažinti su šia, ne itin populiaria Vilniaus dalimi. Bernvakario metu jus lydės gidas, kuris padės ir patars kaip jums įveikti pakeliui pasitaikančias kliūtis. Suteikiame guminius batus, prožektorių ir pirštines kiekvienam šio bernvakario dalyviui.

Šis bernvakaris Vilniuje yra pakankamai ekstremalus, tad griežtai ribojame alkoholio vartojimą jo metu. Taip pat jei matysime, jog bernvakario dalyviai yra išgėrę ir sunkiai pastovi ant kojų jų nevesime į požemius, o sumokėtų pinigų negrąžinsime.

Šios bernvakario pramogos trukmė – 1-2 valandos, priklausomai nuo dalyvių skaičiaus, greičio. Pageidaujantiems paruošiame bernvakario priesaiką, kurią jaunikis perskaitys girdint tik savo draugams ir niekam daugiau, giliai giliai po žeme.

Ši bernvakario Vilniuje pramoga kainuoja €25/žmogui. Minimalus dalyvių skaičius – 6 (arba mokama už šešis).

Kartu su požemiu lankymu puikiai tinka plaukimas baidarėmis Vilniuje ir šuoliai su virve Vilniuje.

Šios bernvakario idėjos Vilniuje galerija:

Rezervuokite renginį:

+37062739146

Pasiteirauti
Užsklausa sėkmingai išsiųsta