Pramoga Bernvakariui – Šuoliai su Virvėmis

Pramoga Bernvakariui – Šuoliai su Virvėmis

Bijote aukščio? Nieko nuostabaus, nemažai žmonių jo bijo. Tad ši unikali bernvakario idėja padės jums įveikti savo baimę. Ar įsivaizduoji kokios mintys sukasi galvoje užlipus ant bokšto ar tilto, stovint ant jo krašto? Išbandyk šuolius su virvėmis ir tuomet tikrai įsivaizduosi!

RopejumpingŠi pramoga gimė JAV, kuomet laipiotojai uolomis norėjo greičiau priprasti prie laisvo kritimo. Tačiau pastaruoju metu ši veikla labiausiai prigijo rytų Europoje, Rusijoje, Ukrainoje, Moldovoje kaip laisvalaikio pramoga. Nerekomenduojame niekam bandyti šios pramogos patiems, tam būtina patyrusių instruktorių priežiūra.

Adrenalino kupina pramoga siūloma miške visai netoli Vilniaus, tačiau pagal pageidavimus šią pramogą galima organizuoti ir kitur, kur yra pakankamo aukščio objektas ir tinkamos sąlygos įrengti šuolių sistemą. Bokšto, nuo kurio organizuojami šuoliai aukštis – ~24 metrai, kritimas vos kelios sekundės, tačiau jos prailgsta ir galvoje spėja prabėgti pusė jūsų gyvenimo. Ši pramoga puikiai paįvairins jūsų bernvakario programą, o galbūt net pavers jį į ekstremalų bernvakarį.

Šuolių su virvėmis sistema įrenginėjama profesionalų, kurie tą daro ne vienerius metus ir kiekvienas mazgas, virvės metras yra patikrinamas, sistema išbandoma prieš leidžiant šokti bernvakario dalyviams. Iš žmonių, kurie nuspręs išbandyti šią pramogą bernvakario šventės metu reikalaujame griežto instruktorių klausymo, nes vienas žingsnis ne ten ir gali baigtis nelabai smagiai. Kiekvienas šuolininkas bus instruktuojamas, jam bus uždedami kokybiški ir sertifikuoti apraišai, šalmas.

Kainoraštis:

Paslauga Kaina
Iki 10 šuolių su virvėmis €250
Papildomas šuolis €20
Visų šuolių įamžinimas GO PRO kamera €50

Šuolių galerija:

Užsisakykite pramogą:

+37062739146

Pasiteirauti
Užsklausa sėkmingai išsiųsta