Idėja Bernvakariui – Laivo Nuoma Trakuose

Idėja Bernvakariui – Laivo Nuoma Trakuose

Laivo nuoma TrakuoseAr įsivaizdavote bernvakario šventimą ant vandens? Yra daugybė būdų kaip tą galima padaryti, pavyzdžiui – baidarės, plaustai ar paprasčiausiai – pramoginiai laiveliai. Siūlome vaikinams, kurie bernvakarį planuoja švęsti Trakuose pramoginius plaukimus ežeruose su nedideliu laiveliu – katamaranu.

Mūsų siūlomame laivelyje įrengtas muzikos grotuvas su CD ir USB skaitytuvais, tad pramogaudami galėsite klausytis savo mėgstamos muzikos. Laivelyje įrengta šašlykinė, kurioje plaukdami galėsite kepti šašlykus ar kepsnius. Taip pat laive rasite ir didelį čiužinį, kuris skirtas jūsų patogumui, pasilepinimui saule. Laivo denyje esantis baras-staliukas puikiai pasitarnaus norintiems plaukimo metu gėrimus ir maistą išlaikyti šaltai.

Laivai TrakuoseLaiveliu plaukiojama Galvės ir Skaisčio ežeruose, kuriuose pamatysite Užutrakio dvarą, Galvės ežero salas bei Trakų pilį, tačiau pagal pageidavimus maršrutą galima derinti, išleisti prieplaukose. Komfortiškiausias plaukimas būtų esant mažesnei nei 10 dalyvių grupei, tačiau galima plukdyti grupes iki 16 žmonių. Maksimalus laivo greitis – 13km/h.

Laivo nuomos kainos:

Iki 10 dalyvių Daugiau kaip 10 dalyvių
Pirmadienį-Ketvirtadienį €40 €4/žmogui
Penktadienį-Sekmadienį €50 €5/žmogui

Rezervuokite laiką plaukimui laiveliu:

+37062739146

Pasiteirauti
Užsklausa sėkmingai išsiųsta