Orientacinės Varžybos – orientacinis mieste arba gamtoje

Orientacinės Varžybos – orientacinis mieste arba gamtoje

Jau turite suplanavę vakarinę bernvakario dalį, tačiau trūksta aktyvios veiklos prieš barus ir klubus? Turime jums pasiūlymą! Orientacinės varžybos arba orientacinis žygis mieste arba gamtoje. Siūlome rinktis iš kelių mūsų organizuojamų orientacinių varžybų:

Pažintinis orientacinis mieste

Orientacinis miesteJūsų tikslas naudojantis žemėlapiu, užuominomis, pagalbomis ir sprendžiant galvosūkius aplankyti įvairias lankomas miesto vietas. Dauguma jų yra mėgstamos turistų ir svarbios miestui. Dažniausiai tai yra paminklai, skulptūros, keisti statiniai ar svarbūs istoriniai pastatai. Žaidimo metu sužinosite įdomių faktų apie miestą. Galime suorganizuoti orientacines visai grupei, pasiskirsčius komandomis arba individualiai, dalyvaujant po vieną žmogų.

Pažintinių orientacinių kaina Vilniuje – nuo €200

Sportinis orientacinis gamtoje

Orientacinis VilniujeSupažindinsime jus su orientavimosi sporto pagrindais, išmokinsime naudotis kompasu ir žemėlapiu. Jūsų tikslas – naudojantis orientacinio sporto žemėlapiu atrasti punktus. Orientacines varžybas organizuojame gamtoje – parkuose, miškuose, prie ežerų. Sportinis orientacinis – puiki pramoga pajudėti prieš vakarinę bernvakario dalį ir išbandyti save orientavimosi sporte.

Sportinių orientacinių kaina Vilniuje – nuo €200

Orientacinės varžybos – foto taškai

Labiausiai dalyvių mėgstamas varžybų formatas – linksmi foto taškai. Jūsų tikslas pagal pateiktas sąlygas surasti vietas, objektus, žmones ar daiktus ir kartu su jais tinkamai nusifotografuoti. Ko reikėtų tikėtis? Pavyzdžiui blondinės merginos su Jorkšyro terjeru ieškojimo ir fotografavimosi su ja arba seno oranžinio žigulio prie kurio reikės nusifotografuoti visiems dalyviams. Tai pačios paprasčiausios užduotys, tačiau jūsų laukia tikrai nenuspėjamos ir neįprastos, tiek lengvos, tiek sunkios užduotys, kurias teks įgyvendinti bendraujant komandoje.

Foto taškų orientacinių kaina Vilniuje – nuo €200

Nuotykinės orientacinės mieste

Orientacinės varžybosDar vienas populiarus ir žmonių mėgstamas formatas – nuotykinės orientacinės Vilniuje arba Kaune. Tai toks orientacinių tipas, kuomet jūsų tikslas atrasti tam tikrus objektus, rasti paslėptas užuominas, spręsti galvosūkius ir taip judėti iš vienos vietos į kitą, kol galiausiai rasite finalinę vietą. Pasiruoškite iškoduoti įvairiausias žinutes, prisiminti matematikos žinias, jums taip pat reikės pasitelkti loginį mąstymą.

Nuotykinių orientacinių kaina Vilniuje – nuo €200

Rezervuokite renginį:

+37062739146

Pasiteirauti
Užsklausa sėkmingai išsiųsta