Bernvakario idėja – Plaukimas baidarėmis

Bernvakario idėja – Plaukimas baidarėmis

Plaukimas baidarėmis bernvakariuiBernvakaris neįsivaizduojamas be įvairių pramogų, kurios reikalautų šiokios tokios fizinės ištvermės. Todėl švenčiantiems bernvakarį Vilniuje siūlome baidarių nuomą, tai pramoga, kuri yra puikiai tinkanti bernvakariui. Pakeliui plaukiant galima sugalvoti įvairių užduočių, jaunikį aprengti išskirtinai. Plaukimus baidarėmis siūlome Vilniuje ir aplink jį. Siūlome plaukti šiais maršrutais:

Plaukimas Nerimi. Galimos pradžios – Ožkiniai arba Valakampių 2-asis pliažas, pabaiga – Baltasis tiltas. Šio maršruto trukmė yra 1.5-3 valandos. Maršrutas yra nesudėtingas, galima plaukti tiek bernvakario pradžioje, tiek bernvakario įkarštyje, sudėtingų kliūčių šiame maršrute nėra.

Baidarės Vilnele. Galimos maršruto pradžios – Naujosios Vilnios užtvanka arba Belmontas, pabaiga – Baltasis tiltas. Šio maršruto trukmė yra 2-4 valandos. Šis maršrutas yra gana sudėtingas, rekomenduotume juo plaukti bernvakario pradžioje, kai kraujyje nėra alkoholio ir galite susikaupę plaukti. Baidarės Vilnele yra gana esktremalus plaukimas, rekomenduojame būti prieš tai plaukus baidarėmis kitomis upėmis, nes yra įvairių kliūčių, nuvirtusių medžių, reikia mokėti valdyti baidarė.

Naktinis plaukimas Nerimi. Šio maršruto pradžia – Valakampių 2-asis pliažas, pabaiga – Baltasis tiltas. Trukmė 1.5-2 valandos. Maršrutas yra nesudėtingas, tačiau savotiško žavesio prideda tamsa, kai plaukiate upe ir iš kranto girdite įvairius garsus. Iš pradžių plauksite gūdžia tamsa, gamtoje, o kuo arčiau finišo, tuo daugiau šviesų.

Kainos: 

Plaukimas Vilnele – €20/žmogui*
Plaukimas Nerimi – €16-17/žmogui*
Naktinis plaukimas – €22/žmogui*
Baidarės Vokė – €19/žmogui*

* Transportavimas – €3/žmogui (nuvykstant į startą ir iš finišo grįžtant patiems – NEMOKAMAI)

Užsisakykite pramogą:

+37062739146

Pasiteirauti
Užsklausa sėkmingai išsiųsta

arba apsilankius http://baidaresvilniuje.lt