Pilnos Dienos Bernvakario Programa Vilniuje

Pilnos Dienos Bernvakario Programa Vilniuje

Bernvakaris VilniujeArtėja draugo bernvakaris Vilniuje? Neturite idėjų, tačiau norite surengti įspūdingą šventę? Turime jums išeitį! Atrinkome geriausias bernvakario pramogas, sudėjome į vieną vietą ir pasirūpinsime, jog jūsų bernvakario šventė būtų įspūdinga! Siūlome pilnos dienos programą nuo ryto iki vėlyvo vakaro. Su bernvakariais dirbame ne vienerius metus, esame susitvarkę tiek su mažais, tiek dideliais bernvakariais. Klientų pageidavimai – mums iššūkis, su kuriuo visada susitvarkome. Mes pasirūpinsime, jog jūsų bernvakaris būtų nepamirštamas!

  • Rytinė dalis – plaukimas baidarėmis su gidu, požemių lankymu, pikniku saloje ir šuoliais su virve nuo tilto. Kiekvienas dalyvis gauna guminius batus, pirštines, prožektorių, užkandžius bei gėrimus saloje, gelbėjimosi liemenę. Daugiau apie šią programą galite pasiskaityti – bernvakario programa Vilniuje. Pramogos trukmė – ~5 valandos. Pramogos galerija:
  • Dieninė dalis – dažasvydis netoli Riešės. 2 valandų trukmės programa su vedėja, mankšta, jaunikio medžiojimu, nerasojančiomis kaukėmis, vandens bombomis ir kitomis pramogomis. Ar pasiruošę išbandymui? Daugiau informacijos rasite – bernvakario dažasvydis. Dažasvydžio galerija:
  • Vakarinė dalis – pabėgimo kambarys Vilniuje. Ar teko girdėti apie pramogą, kuomet jūs su draugais esate užrakinami kambaryje ir turite 60 minučių iš jo ištrūkti? Skamba keistai? Patikėkite, šiuo metu ši pramoga yra populiariausia ieškant idėjų įmonių vakarėliams, bernvakariams, mergvakariams ar draugų gimtadieniams. Priklausomai nuo datos, dalyvių skaičiaus ir pageidaujamų pramogų pobūdžio pasiūlysime geriausia pabėgimo kambarį jūsų bernvakariui! Pabėgimo kambarių galerija:

Pramogų skaičių programoje galima didinti/mažinti, taip pat galima pakeisti pramogas į labiau norimas, priklausomai nuo pramogų – kinta ir bernvakario kaina. Tačiau mūsų patirtis sako, jog šios pramogos bernvakario Vilniuje metu yra vertinamos labiausiai!

Rezervuokite renginį:

+37062739146

Pasiteirauti
Užsklausa sėkmingai išsiųsta