Bernvakario pramoga – ekskursija sekso žaislų parduotuvėje

Bernvakario pramoga – ekskursija sekso žaislų parduotuvėje

Iki pilnos bernvakario programos trūksta šiek tiek pikantiškumo? Siūlome unikalias ir smagias ekskursijas sekso žaislų parduotuvėse bernvakariams Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Marijampolėje. Taip pat tik Vilniuje siūlome teminę ekskursiją „50 pilkų atspalvių“.

Bernvakario ekskursija sekso prekių parduotuvėje

Erotinė bernvakario ekskursijaTik pilnamečiams dalyviams skirta pažintinė ekskursija po erotinių prekių parduotuvę. Nebijokite ir nesivaržykite – užeikite vidun, ekskursija skirta visiems, kurie mylisi! Ekskursijos metu bernvakario dalyviai sužinos nemažai reikalingos ir naudingos informacijos apie sekso žaisliukus, intymų gyvenimą ir erotines prekes. Ekskursijos metu galėsite paliesti bei apžiūrėti įvairiausius žaislus, išgirsite istorijas apie prekių asortimentą ir galėsite pamatyti kaip žaislai veikia. Atsakysime į visus jūsų klausimus apie afrodiziakus, feromoninius kvepalus, lubrikantus, vibratorius. Sužinosite kiek žmonių procentaliai naudoja vibratorius ir kokios jų rūšys yra pačios populiariausios. Ekskursijos metu visi dalyviai gaus dovanų ir nuolaidų!

Nesidrovėkite ir nekompleksuokite! Ekskursija yra itin smagi ir naudinga jūsų ateities intymiam gyvenimui!

  • Ekskursijos trukmė – 60 minučių.
  • Būtina išankstinė rezervacija.
  • Kaina iki 5 dalyvių – €50, iki 10 dalyvių – €70

Bernvakario ekskursijas organizuojame šiais adresais:

  • Gedimino pr. 45, Vilnius
  • Kauno pr. 31, Marijampolė

Rezervuokite ekskursiją:

+37062739146

Pasiteirauti
Užsklausa sėkmingai išsiųsta
Ekskursija bernvakariui „50 Pilkų Atspalvių“

Ekskursija bernvakariui Vilniuje

Teminė ekskursija, kuri organizuojama tik Vilniuje. Ekskursija parengta pagal garsiąją knygą ir puikiai tinka kaip bernvakario idėja. Sekso prekių parduotuvėje ekskursijos metu turėsite puikią progą susipažinti su žaislais ir įrankiais, kuriuos naudojo knygos herojus garsusis Kristianas Grėjus.

Ekskursijos metu daug dėmesio bus skiriama BDSM kultūrai, kurioje dominuoja surišimas, dominavimas, disciplina ir nuolankumas. Jums papasakosime daugybę šio pasaulio paslapčių, susipažinsite ir galėsite paliesti žaisliukus naudojamus šioje intymaus pasaulio kultūroje.

  • Ekskursijos trukmė – 60 minučių.
  • Būtina išankstinė rezervacija.
  • Ekskursijos vieta – Gedimino pr. 45, Vilnius.
  • Bernvakario programos kaina iki 5 dalyvių – €50
  • Bernvakario programos kaina iki 10 dalyvių – €70

Rezervuokite ekskursiją:

+37062739146

Pasiteirauti
Užsklausa sėkmingai išsiųsta