Linksmi bernvakario žaidimai – šventės paįvairinimui

Linksmi bernvakario žaidimai – šventės paįvairinimui

Koks gali būti bernvakaris be smagių mini žaidimų, kurie paįvairina bernvakarį ir padaro jį linksmesniu? Šiame įraše pateiksime 10 linksmų bernvakario žaidimų, kuriuos galite naudoti bernvakario šventimo eigoje.

  • Žaisliniai kareivėliai.

Bernvakario žaidimasPaprastas, daug pastangų ir išankstinio pasiruošimo nereikalaujantis bernvakario žaidimas. Vienas iš bernvakario dalyvių prieš renginį turės surasti ir nupirkti maišelį ar dėžutę plastikinių kareivėlių, kurie bus pagrindiniai šio žaidimo įrankiai. Bernvakario pradžioje kaltininkas ir dalyviai visiškai atsitiktinai išsitraukia iš maišelio savo kareivelį. Šio kareivėlio pozą dalyvis turės prisiminti visą vakarą, nes bet kuriam iš dalyvių sušukus frazę „Į poziciją!“ visi dalyviai turės atkartoti savo kareivėlio pozą. Kad būtų linksmiau – ginklus imituoti galite su parke rastomis šakomis, kurias turėsite nešiotis viso bernvakario metu saugiai užsikišę už diržo ar su virvute pasikabinę ant kaklo.

  • Ponas prezidentas.

Žaidimas bernvakariuiDar paprastesnis, nei žaisliniai kareivėliai žaidimas, kuris reikalauja dar mažiau pasiruošimo ir daiktų. Prieš bernvakarį kartu su jaunikiu ir visais dalyviais sutarkite, kad tuomet, kai jaunikis prideda pirštą prie ausies (kaip tai daro slaptosios tarnybos naudodamos slaptą ausinę) visi bernvakario dalyviai sušunka „Prezidente, gulkitės ant žemės!“ ir užšoka ant jaunikio stengdamiesi jį apsaugoti nuo galimo pasikėsinimo. Tačiau  būkite atsargūs ir nesužalokite jaunikio, nes juk nenorite, kad bernvakari pasibaigtų per anksti!

  • Išsiunčiama visiems.

Bernvakario žaidimasKuomet švenčiate bernvakarį nesinori, jog vienas ar keli iš dalyvių būtų pastoviai „įlindę“ į telefoną, tvarkytų darbinius reikalus ar bendrautų su merginomis, kurios laukia jų namuose? Prieš bernvakarį sutarkite, jog tas, kuris pasinaudos telefonu švenčiant bernvakarį su kitu tikslu nei fotografavimas turės duoti telefoną kitiems bernvakario dalyviams. O pastarieji gavę telefoną galės išsiųsti savo sugalvotą žinutę visiems nusidėjelio kontaktams be galimybės pamatyti kas buvo parašyta žinutėje iki bernvakario pabaigos. Šis žaidimas padės laikytis tvarkos ir visi draugai bus su jumis, o ne kitame – virtualiame pasaulyje!

  • STOP!

Bernvakario idėjaDaug pasiruošimo ir pastangų nereikalaujantis žaidimas, kuris paįvairins dieną ir pralinksmins praeivius. Bet kuriuo bernvakario metu vienas iš dalyvių gali sustoti ir visiškai nejudėti, tuomet kiti bernvakario dalyviai turi daryti tą patį, o paskutinis sureagavęs (tas, kurio reakcija lėčiausia) – turės visiems statyti artimiausiame bare po bokalą alaus. Puikiai tinka bet kurios veiklos metu ir bet kurioje vietoje – tiek vaikščiojant mieste, tiek esant bare, tiek veikiant kažką aktyvaus.

  • Vyrai be vardų.

Bernvakario idėjaViskas ko jums reikės norint paįvairinti bernvakarį šiuo nesudėtingu žaidimu – susigalvoti pravardes bernvakario pradžioje. Taisyklės paprastos – visi dalyviai turi pravardes, jas įsimena ir jei kuris nors iš dalyvių pavadina kitą dalyvį vardu, o ne sutarta pravarde – turi įvykdyti sugalvotą bausmę (pvz. nupirkti alaus bare, užkalbinti merginą gatvėje ar panašiai). Tas pats galioja ir pamiršusiems draugų pravardes. Ko laukiate? Pirmyn galvoti pravardžių savo draugams!

Taigi, pateikėme jums 5 nesudėtingus žaidimus, kuriuos galite naudoti savo bernvakario paįvairinimui. Galite rinktis vieną ar du iš penkių, o galite ir visus 5, tačiau nesusipainiokite ir nepamirškite taisyklių!