Erotinis Pabėgimo Kambarys Vilniuje – HotRoom

Erotinis Pabėgimo Kambarys Vilniuje – HotRoom

Pabėgimo kambarys HotRoom yra kitoks nei įprasti ir visiems gerai pažįstami pabėgimo kambariai Vilniuje. HotRoom kambariai įrengti sekso žaisliukų parduotuvėje ir abiejų kambarių tematikos labai pikantiškos. Abiejuose kambariuose vienu metu gali žaisti iki 12 dalyvių. O tik viename iš jų nuo 4 iki 6.

Lolitos parduotuvė – Erotinis pabėgimo kambarys

Kaina €50/komandai
Adresas P. Lukšio g. 2, Vilnius
Trukmė ~60 minučių
Dalyvių skaičius 2-5 žmonės

Jūs esate užrakinti erotinių prekių parduotuvės Lolitos valdose. Laikas tiksi ir jūs turite tik 60 minučių per kurias kartu su kitais bernvakario dalyviais turite išspręsti paliktas užduotis, rasti užuominas ir ištrūkti iš kambario. Kambaryje gausu įvairiausių sekso žaisliukų, vibratorių ir kitų aksesuarų, kurie bernvakarį padarys nepamirštamą! Tačiau neišsigąskite – viskas pakankamai subtilu ir nerasite jokių vulgarybių.

Lolitos parduotuvės galerija:

Pabėgimo kambarys Bernvakariui – Grėjaus apartamentai

Kaina €50/komandai
Adresas P. Lukšio g. 2, Vilnius
Trukmė ~60 minučių
Dalyvių skaičius 2-5 žmonės

Šis pabėgimo kambarys turi staigmeną – būsimasis jaunikis yra prirakinamas prie kankinimo įrenginio, kurį sukūrė pats Grėjus, o jo draugai turi rasti raktus, kurie išlaisvins jų draugą. Tačiau ar tikrai radę raktus draugai juos panaudos? Jeigu norės ištrūkti iš kambario per 60 minučių tuomet tai padaryti teks, nes kiekvienas komandos narys yra itin svarbus! Jūsų tikslas – surasti Grėjaus botagėlį, kuris vertas 1,5 milijono eurų ir ištrūkti iš kambario laiku, nes kitaip liksite jame amžiams!

Grėjaus apartamentų galerija:

Užsisakykite pramogą:

+37062739146
Pasiteirauti
Užsklausa sėkmingai išsiųsta